גופנים משובחים

שלום לך מעצב יקר ברצוני לסקרן אותך בפרויקט שאני יוצר קרוב לעשור. וכעת הוא רואה אור.

פרויקט – "גופנים משובחים" אשר כולל בחובו 15 טיפוסי אות שנוצרו באסטרטגיות יצירה שונות וייעודיות. הגופנים הותאמו לשרת צרכים עיצוביים עכשוויים, צרכים תדמיתיים ומיתוגיים.

תכנון הצורך:

את הגופנים יצרתי מנקודת ראות של מעצב ופרסומאי. הגדרות העיצוב לכל טיפוס נקבעו בהתאם לשימוש המיועד ואופיו והמדיות הרלוונטיות עליו מתעתד להיות מוצג.

עיצוב, השראה, חדשנות:

את הבגד הקריאטיבי של הפונט יצרתי בהשראת ז'אנרים שונים של השראות. והם את מבנה האות ואופני ההרמוני של כל טיפוס. את יצירת הקשרים בין קבוצות האותיות והזהות הקונספטואלית שלהם, כאשר המוטיב המוביל הוא יוקרה וחדשנות לאורך תהליך היצירה.

איכות וגימור סטנדרט גבוה:

איכות הפונטים והרהיטות שלהם בשל גימור צורת העקומות. השקעה בפרטים הקטנים, יחסי חלל וכתם, פתרונות לאשליות אופטיות, יחסי גובה והרוחב נתפס, מקצבם וריווחם.

 

טכנולוגי ופרודוקטיבי:

טכנולוגיית הפונט מותאמת לאיכויות בינלאומיות ומתעדכנות בהתאם לבתי התכנה ולצרכי המעצבים. מרביתם של הגופנים תומכים ברב לשוניות מעל ל-16 שפות ומתברכים בתכונות אופן טייפ מתקדמות ניקוד מדויק, חלפים, ססגוניים, ליגטורות, ועוד..

מעצבים ומעצבות יקרים!
העיצוב הייחודי שלכם יחד עם הגופנים המשובחים שלנו יהפכו כל מיתוג שאתם יוצרים עבור לקוחותיכם ליוקרתיים ומבודלים. אתם חייבים להיות חלק מזה פנו אלינו עכשיו להמלצה על גופנים בדיוק בשבילכם!

גופנים משובחים

גופנים משובחים

שלום לך מעצב יקר ברצוני לסקרן אותך בפרויקט שאני יוצר קרוב לעשור. וכעת הוא רואה אור. פרויקט – "גופנים משובחים" אשר כולל . . .

קרא עוד »

יצירת אות ספר

כיצד לתכנן ולעצב כראוי אות לטקסט רץ! הקריאה העיונית מתקיימת בסריקת העיניים בעיקר במדיום המודפס – קריאת סיפורת …

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד