פונט מותג

הטמעת האישיות המותגית שלך בסדרת אותיות שמטרתם לתקשר את ערכי המותג השירות בצורה יסודית, מיועד למותגים או מוצרים שחשובה להם זהות חזותית מבודלת, זכירה ומקיפה והמתוקשרת בשלל מדיות הרלוונטיות.

פונט מותג חיוני כל כך מכמה סיבות ראשית אנו חיים בעולם שעמוס בגירויים שיווקיים, מותגיים ומכירתיים, חברות רבות מנסות לכבוש את ליבו של הצרכן ומשקיעות הון עתק באנשי מחקר ומקצוע סוקרים ופרסומאים שיבחנו ויבצעו עבורם תהליכים שיווק מורכבים החדרת ותחזוקת מותגים, מוצרים ושירותים כשהשאיפה העילאית לייצר למותגים זכירות, להגביר את אופני צריכה, ולייצר נאמנות למותג .

בדיוק מהסיבה הזאת החלטנו להיות חלוצים בנושא הכל כך חשוב פיתוח פונטים למותגים במטרה להטמיע את ערכי המותג על ידי סדרת אותיות סימנים ומספרים אשר יתקשרו את המותג שלכם או של לקוחותיכם בשלל המדיות הרלוונטיות לו אתר האינטרנט, טלויזיה, אפליקציה, והפרינט.

בפונט מותג ניתן להכניס גם את הלוגו של המותג ואת סדרת האייקונים שמלוים אותו ודורשים נגישות

הפונט יעניק למותג תדמית הוליסטית שתבדל את שפת החזותית ומאידך תגביר את הזכירות שלו תייצר את ההשראה ומצבי הרוח בקרב קהלי היעד האופציונליים.

הזמינו עכשיו פונט מותג למיתוג עוצמתי ומקיף עבור המוצר, השירות, או המותג שברצונכם להחדיר

פונט מותג

גופנים משובחים

שלום לך מעצב יקר ברצוני לסקרן אותך בפרויקט שאני יוצר קרוב לעשור. וכעת הוא רואה אור. פרויקט – "גופנים משובחים" אשר כולל . . .

קרא עוד »

יצירת אות ספר

כיצד לתכנן ולעצב כראוי אות לטקסט רץ! הקריאה העיונית מתקיימת בסריקת העיניים בעיקר במדיום המודפס – קריאת סיפורת …

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד